KONST / Litografier / Färglitografi 12601322
nr 1260 1322
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/300. Motivet: 27x21 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:39:12
150 kr